Social Media

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pręgierze Fotografie ,Grafiki i inne

Cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami ekscytującą wiadomością. Pracujemy nad drugą częścią naszego portalu, która będzie poświęcona pręgierzom i innym narzędziom do wykonywania kar. Pracujemy nad drugą częścią naszego portalu, która będzie poświęcona pręgierzom – tym ciekawym i ważnym elementom naszej dawnej historii, które nadal można spotkać w wielu miastach w Polsce, Europie i na całym świecie.

Od jakiegoś czasu gromadzimy zdjęcia, fotografie i inne informacje o pręgierzach w naszym kraju. I tutaj zwracamy się do Was z serdeczną prośbą: jeśli macie jakiekolwiek materiały, które moglibyśmy dodać do naszej kolekcji, będziemy wdzięczni za ich przesłanie na adres redakcji na adres redakcja@pregierz.pl lub na każdy inny z naszych adresów redakcyjnych.

Zdjęcia, widokówki, grafiki – wszystko, co jest w jakiś sposób związane z pręgierzami, będzie dla nas bezcenne. Każdy przesłany materiał zostanie umieszczony na portalu, z informacją o jego pochodzeniu, lub anonimowo – wszystko zależy od Waszych preferencji.

To jest nie tylko apel, ale przede wszystkim serdeczna prośba. Tworząc ten portal, chcemy zachować i propagować nasze dziedzictwo kulturowe, ale potrzebujemy Waszej pomocy, aby to osiągnąć.

A dla tych, którzy nadeślą najciekawsze materiały, mamy małe prezenty – kubki firmowe, zakładki do książek, czy też indywidualne grafiki w postaci memów.

Ale to nie nagrody są najważniejsze. Wysyłając nam te materiały, przyczyniacie się do rozwoju portalu i pomagacie nam w tworzeniu czegoś wyjątkowego. Dziękujemy Wam z góry za Waszą pomoc i nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami naszą pasją do pręgierzy. Razem możemy odkryć, dokumentować i celebrować te historyczne skarby, które nadal są tak obecne w naszej codzienności. Bądźcie z nami, twórzcie z nami, odkrywajcie z nami.

Dziękujemy!

Redakcja. 

Zgjęcia,grafiki: Pregierzy

Pręgierz Bystrzyca Kłodzka /1989. Archiwum redakcji
Pręgierz Bystrzyca Kłodza/2020. Archiwum redakcji
Skip to content